İnterkom yani intercommunication device Türkçe anlamıyla haberleşme aygıtı demektir. Diafon sistemlerinin gelişmiş versiyonu olarak da bilinmektedir. Motosiklet kullanırken artçınız, bağlantılı olduğunuz interkomlar veya telefonunuz ile kablosuz ve kesintisiz şekilde iletişim kurabileceğiniz dahili bir iletişim aracıdır. İnterkomlar özellikle güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Güvenli bir sürüş deneyimi için interkom tercih etmelisiniz. Güvenlik dışında interkomlar ile müzik dinleyebilir, siri ve sesli asistan desteği kullanabilir, yol tarifi alabilir ya da otomatik arama yanıtlama özelliği ile kolayca arama gerçekleştirebilirsiniz.

Knmaster markası Türkiye’ye interkomu tanıtan marka olmasının yanı sıra Türkiye’de en çok satılan interkom markalarının başında gelmektedir. Kn1000, Kn2000, Kn2100 ve Kn4000 gibi interkom piyasasında yeri klasikleşen modellerinin dışında, yenilikçi tasarımları ve geliştirilmiş yepyeni modelleri ile beraber motor sürücülerinin tüm beklentilerini karşılayabilecek çeşitliliği yakalamış bulunuyor.

 

 

KNMASTER KN2050 Bluetooth İnterkom Seti

Kn2050 toplamda 2 interkom ile bağlantı kurabilmektedir. 30 saat kullanım süresi ile interkomlar arasında şarjı en uzun cihazlardandır. Suya ve darbelere karşı dayanıklı tasarımı ile uzun süreli kullanımlar için uygundur. İnterkomdan interkoma 1500 metre menzili ile bağlantı kurduğunuz interkom ile görüşme sağlayabilirsiniz. (Şehir içerisindeki elektronik sinyaller menzili etkileyebilir) Kullanırken şarj edilebilme özelliği, geliştirilmiş hoparlörü, gürültü azaltıcı özelliği ile sizlere eşsiz bir interkom deneyimi yaşatacaktır.

 

 

 

KNMASTER KN2600 Bluetooth İnterkom Seti

Kn2600 toplamda 6 interkom ile bağlantı kurabilmektedir. Türkçe dil seçeneği, geliştirilmiş hoparlörü, aerodinamik tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Tüm kask modellerine uyumludur. Evrensel interkom protokolü ile evrensel olan tüm interkom cihazları ile bağlantı kurabilir ve benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz

 

 

KNMASTER KN6000 Bluetooth İnterkom Seti

Kn6000 kompakt tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Üzerinde bulunan tekerlek tasarımı ile kolay kullanım sağlaması dışında 6 kişiye kadar bağlantı kurabilir, 2 cihaz bağlantısı yapabilirsiniz. Kn6000’i 28 saat interkom kullanım süresi ve 33 saat müzik dinleme süresi ile uzun süre kullanabilirsiniz. İki kişi için1000 metre, grup interkom için 2000 metre menzili ile görüşme sağlayabilirsiniz. (Şehir içerisindeki elektronik sinyaller menzili etkileyebilir) Saatte 120 km hızda sesli iletişim desteği sunan kn6000 ile iletişimin yanı sıra Hi-Fi müzik sistemi ile dinlemiş olduğunuz müziğin keyfini çıkartabilirsiniz. Tüm kask modellerine uyumlu tasarımı, Türkçe ara yüzü, suya dayanıklılığı ve geliştirilmiş gürültü azaltıcı özelliği ile sizlere eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatacaktır.

 

 

MESH 1 Bluetooth İnterkom Seti

Mesh Teknolojisi; Mesh sistemi dinamik ağ iletişimi anlamına gelmektedir. Her sürücüyü zincirleme birbirine bağlamak yerine Bluetooth motosiklet kulaklığı kullanarak bağlar. Daha sonra kendileri ve gruptaki diğer tüm sürücüler arasında doğrudan bir bağlantı oluşturur. Diğer sürücüler oturum açtığında, onların cihazları da bu bağlantıya katılır. Bu şekilde, herkesin birbirleri ile doğrudan bağlantısı olmuş olur.

Mesh, gruptaki tüm kişiler arasında farklı bağlantılardan oluşan bir ağ oluşturur. Bluetooth kulaklıklarda bağlantı kurulan kişi menzil dışında kalır ya da gruptan ayrılırsa tekrardan herkesin bağlantı kurması gerekmektedir. Fakat mesh teknolojisinde yalnızca menzil dışında kalan kişi bu durumdan etkilenmektedir. Gruptaki diğer kişilerin bağlantısı kopmaz ya da tekrar bağlantı kurmasına gerek kalmaz. Menzil dışında kalan kişi menzil alanına girdiği zaman mesh bağlantısı saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir. Bu da odağınızı yoldan ayırmadığınız için güvenliğinizi arttıracaktır.

 

 

KNMASTER MESH 1 Bluetooth İnterkom Seti

MESH 1 ile 32 sürücü ile aynı anda bağlantı kurabilirsiniz. İnterkom modu 1000 metre, mesh modu ile 2000 metre menzili ile görüşme sağlayabilirsiniz. (Şehir içerisindeki elektronik sinyaller menzili etkileyebilir) Tek adım ile eşleşme, kullanırken şarj edilebilme özelliği, tüm kask modellerine uyumlu, su geçirmez ve darbelere dayanıklı tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Saatte 120 km hızda sesli iletişim desteği sunan MESH 1 kalabalık grupların tercihi. MESH 1’de bulunan 40 mm ayarlı hoparlör diyaframı ve Hi-Fi özelliği müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Mesh teknolojisi bulunan ilk Türkçe interkom olan MESH 1 sizlere eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır.

 

 

 

Yenilikçi ve geliştirilmiş sistemleri ile KNMASTER bluetooth interkom setleri sizlerin beklentilerine göre tasarlanmıştır. Dilediğiniz, amacınıza uygun tüm KNMASTER bluetooth interkom setlerine aşağıda bulunan linklerden ulaşabilirsiniz;

https://kaanelektronik.com/urun-kategori/benim-icin/knmaster-interkom-setleri/

https://kaanelektronik.com/urun/knmaster-kn2000-bluetooth-interkom-seti/

https://kaanelektronik.com/urun/knmaster-kn2050-bluetooth-interkom-seti/

https://kaanelektronik.com/urun/knmaster-kn2100-bluetooth-interkom-seti/

https://kaanelektronik.com/urun/knmaster-kn2150-bluetooth-interkom-seti/

https://kaanelektronik.com/urun/knmaster-kn2200-bluetooth-interkom-set/

https://kaanelektronik.com/urun/knmaster-kn4000-bluetooth-interkom-seti/

https://kaanelektronik.com/urun/knmaster-kn4150-bluetooth-interkom-seti/

https://kaanelektronik.com/urun/knmaster-kn6000-bluetooth-interkom-seti/